dné - Semifeelings ... režie Lauren Rothery

dné – Semifeelings … režie Lauren Rothery

Mimo prostor a čas. Nálady, emoce. Podstata hudby, podstata zvuku. Ticho a nehybnost. Dokonalé spojení dné a Lauren Rothery.

dné (Ondřej Holý) vydal po pěti letech příprav své vysněné debutové album, a to rovnou u prestižního labelu Majestic Casual Records, což mu zajistilo celosvětovou pozornost. Singly a videoklipy mají premiéru na anglojazyčných zahraničních webech jako jsou earmilk.com či nowness.com. Na streamovací službě Spotify už má přes sto sedmdesát tisíc posluchačů měsíčně a jednoznačně tak poráží nejpopulárnější jména české scény. Spotify UK dokonce zařadila před pár dny singl “Asos Model Crush” na svůj playlist s názvem The Most Beautiful Songs In The World, který sleduje přes devět set tisíc posluchačů! Ano, ano, nenápadně se nám tu vylíhla hudební osobnost srozumitelná i pro zahraniční publikum. Big gratulace!

Lauren Rothery je v Brooklynu usazená režisérka, která se vedle videoklipů, z nichž patrně ten nejznámější na skladbu “Running To The Sea” natočila pro kapelu Royksopp, věnuje i reklamní a hrané tvorbě.