Festivaly 2016

Festivaly 2016

Výběr domácích festivalů a jejich zahraničních headlinerů.

JamRock (3.-5.6.2016): Everlast, Steve’n‘ Seagulls, Blended Brew

Aerodrome Festival (15.6.): Korn, Billy Talent, Bring Me The Horion, Bad Religion, Zebrahead

Metronome Festival (25.-26.6.): Iggy Pop, Foals, The Kooks, Crystal Fighters, Ella Eyre, Walk off the Earth, Fat White Family

Rock For People (3.-5.7.): Massive Attack, The Offspring, The 1975, Turbowolf, Bullet For My Valentine, Saul Williams, Our Last Night, Enter Shikari, Royal Republic, HO99O9, Five Finger Death Punch, Dead!, CHVRCHES, X Ambassadors, Suuns, Repetitor, Heymoonshaker, The Correspondents, Tired Lion, Bazzookas, Anti Flag, Skillet, John Coffey

Colours Of Ostrava (14.-17.): The Vaccines, Tame Impala, Of Monsters And Men, Aurora, Anohni, Underworld, Boys Noize, Slowdive, Actress, Passenger, Thievery Corporation, M83, Susanne Sundfør, Nothing But Thieves, Kodaline, My Baby, Kiasmos, Sun Glitters, Jan Blomqvist, Erol Alkan, Nathan Fake, Rone, UNKLE Sounds, Villagers, Kovacs

Mighty Sounds (22.-24.7.): Skindred, Julian Marley, Lionheart, Irie Révoltés, Being As An Ocean, Frank Carter & The Rattlesnakes, The Locos, The Smith Street Band, The Meteors, Polar, Ghouls, Pears

Benátská! (28.-31.7): Tom Jones

Let It Roll (28.-30.7.): Pendulum (djset & verse), Chase & Status (djset & MC Rage), Andy C, Camo & Krooked, High Contrast, Netsky (djset & script mc), Delta Heavy

Beseda u Bigbítu (5.-6.8.): Jaga JazzistShilpa Ray, Go March

Air Festival (12.-13.8.): Martin Garrix, Don Diablo, D.O.D.

Hip Hop Kemp (18.-20.8.): Anderson .Paak, Method Man & Redman, Machine Gun Kely, Asher Roth, The Underachievers, Looptroop Rockers

Trutnoff (18.-21.8.): Jake Bugg, Fear Factory, Parov Stelar, Skunk Anansie, Soulfly, Fear Factory

Mácháč (19.-20.8.): Oliver Heldens, Shaun Frank, DVBBS, Joe Stone

Rock For Churchill (26.-27.8.):  Nneka, Dub Inc, Dubioza Kolektiv, Dub Fx, Modestep, TC, The Upbeats, S.P.Y, Crissy Criss

Výběr příhraničních festivalů a jejich headlinerů.

Rock in Vienna (3.-5.6): Iggy Pop, Biffy Clyro, Mando Diao, Iron Maiden, Slayer, The Subways

Pohoda (7.-9.7): Flying LotusPJ Harvey, James Blake, The Vaccines, Sigur Rós, The Prodigy, Alex Vargas, Róisín Murphy, DJ Shadow, Savages, Vaults, Odesza, Parov Stelar, Saul Williams, Dub Pistols, HO99O9, Honeyblood, Have You Ever Seen The Jane Fonda Aerobic VHS?, Poliça, Thundercat, Eagulls,  Max Jury, Lola Marsh, Kiran Leonard, Spor, Nina Kraviz, Public Service Broadcasting, Gogol Bordello, My Baby, Chicks On Speed, Sonido Gallo Negro, Nederlands Dans Theater

Sziget (11.-17.8.): Muse, Rihanna, Years & Years, The Last Shadow Puppets, Noel Gallagher’s High Flying Birds, Kaiser Chiefs, Jake Bugg, Jess Glynne, SIA, Róisín Murphy, CHVRCHES,  Naughty Boy, Bastille, David Guetta, Bloc Party, Bring Me The Horion, John Newman, M83, The Chemical Brothers

Grape Festival (12.-13.8.): Jake Bugg, Kaytranada, Bloc Party, MØ, Milky Chance, Crystal Castles, Circa Waves, Scarecrow, Netsky (live), HVOB, Camo & Krooked, Dub FX, Bokka, Jan Blomqvist & Band, All Tvvins, Chk Chk Chk