Festivaly 2018 - přehled (aktualizace 18.6.)

Festivaly 2018 – přehled (aktualizace 18.6.)

Výběr domácích festivalů a jejich zahraničních headlinerů. Poslední aktualizace 18.6.2018. Nejnovější přírůstky tučně.

JamRock (7.-9.6.): Monarchy, Paddy & The Rats

Prague Metronome Festival (22.-23.6.): The Chemical Brothers, Massive Attack, David Byrne, Tom Odell, Faithless DJ Set, John Cale & Band, David Rowntree DJ Set, Superorganism, Bokka, Cari Cari

Svojšice (23.6.): Nina Kraviz, High Contrast, The Prototypes, A.M.C., Psychodrums, Deniro, Eric Cloutier, Dani Sbert, Alex Preda

Aerodrome Festival (28.-30.6): Lana Del Rey, Nine Inch Nails, Macklemore, Wiz Khalifa, Frank Carter &  The Rattlesnakes, Glass Animals, The Kills, MØ, CHVRCHES, Nothing But Thieves, Body Count feat. Ice-T, Limp Bizkit, Stone Sour, Parkway Drive, Bullet For My Valentine, You Me At Six, Being As An Ocean, PVRIS, Hollywood Undead, Portugal. The Man, TOMM¥ €A$H, Milky Chance, Kodaline, Eskimo Callboy, X Ambassadors, Underoath, Thy Art Is Murder, Silverstein, Crossfaith, Ofenbach, Skindred, Halestorm

Fingers Up (29.-30.6.): Milo Meskens, Buttering Trio, At Pavillion, The Qualitons

Rock For People (4.-6.7.): The Vaccines, The Kooks, Marmozets, The Prodigy, Blossoms, KillASon, Volbeat, Sigma, The King Blues, Rodriguez, Albert Hammond Jr., Valeras, Stick To Your Guns, Skillet, Dinosaur Pile Up, Zeal & Ardor, Sick Puppies, Beatsteaks, Enter Shikari, KONTRUST, Basement, Stray From The Path, ONI, Astroid Boys, Nova Twins, Touché Amoré, Ivan & The Parazol, King Kong Company, Courage My Love, New Volume!, Dirtyphonics, Delta Heavy, Danny Byrd

Beats For Love (4.-7.7.): Roger Sanchez, Alan Walker, Galantis, Deekline, Youngr, The Upbeats, Sigma, Brookes Brothers, La Coka Nostra, Harvey McKay, Black Sun Empire, David Keno, Matrix & Futurebound, Curbi, Sub Focus, Forbidden Society, Foreign Beggars, Demolition Man UK, Dannic, Luca Agnelli, Current Value, Jade, L 33, Lea Dobricic, The Swing Bot, DJ Mad Dog, Horacio Cruz, Nãnci and Phoebe, Aries, Bass Modulators, Teddy Killerz, MessenJah, Donny, Noisecontrollers, W.h.a.t.a.m.i, CamelPhat, Kwartz, Sinister Souls, My Bad Sister, Bas Mooy, Mike Väth

Mighty Sounds (13.-15.7.): Anti-Flag, Sick Of It All, Royal Republic, Zebrahead, The Dreadnoughts, The Heptones, Mad Sin, Slapshot, Riskee & The Ridicule, The Zipheads, The Planet Smashers, Inner Circle, Dub FX, A Wilhelm Scream, Ducking Punches, Skinny Lister, Get The Shot, Hillbilly Moon Explosion, The Bombpops

Colours Of Ostrava (18.-21.7): N.E.R.D., Jessie J, Mura Masa, London Grammar, Kygo, Beth Ditto, Future Islands, Joss Stone, George Ezra, Slaves, Algiers, Yellow Days, Declan McKenna, Grace Jones, Kaleo, GusGus, HVOB, Jon Hopkins (live), Calexico, Ziggy Marley, Paul Kalkbrenner, Cigarettes After Sex, Oumou Sangaré, Aurora, Seasick Steve, Kensington

Benátská! (26.-29.7): Guano Apes, Bonnie Tyler

Air Festival (27.-28.7.): Carnage, Krewella, Pegboard Nerds, Brohug, Maddix, Mr. Black, Toneshifterz, Alex Kenji, RetroVision, Steff da Campo, Bali Bandits

Let It Roll (2.-5.8): Pendulum (DJ Set), Camo & Krooked, Andy C, Dirtyphonics, Wilkinson, DJ Marky, TC, The Upbeats, Danny Byrd, Calyx and Teebee, Netsky, Break, Drumsound & Bassline Smith, Matrix & Futurebound

Beseda u Bigbítu (3.-4.8.): Zola Jesus, Astronautalis, Blue Crime

ZRUŠENO: Urban Rock (12.-13.8.): alt-J, Enter Shikari, Dope D.O.D., Dog Eat Dog, Little Big, Eskimo Callboy, The Adicts, Perkele, Madball, Dubioza Kolektiv, Borgore

Hip Hop Kemp (23.-25.8.): $uicieboy$, Bill $aber, Chief Keef, Evidence, Illa J, Young M.A, Hilltop Hoods, Devin the Dude, Joyner Lucas, Wiki, Def3, Children Of Zeus, M-Dot, Noah Slee, The Black Opera, Ill Camille, Eric Biddines, Bahamadia, Kafi Stone, Hopsin, Immortal Technique, Fashawn, RSXGLD, Rakeem Miles, Atari Jones, The Beatnuts

Mácháč (24.-25.8.): Armin van Buuren, Hardwell, Kill The Buzz, Technasia, Mike Williams, Orjan Nilsen, Ben Gold, Ramiro Lopez, Maurice West, Kura

Rock for Churchill (24.-25.8.): Digitalism live, Lamb, The Subways, The Asteroids Galaxy Tour, Luciano Messenjah, Paddy & The Rats, Alix Perez, Hybrid Minds, Gridlok

Výběr příhraničních festivalů a jejich headlinerů. 

TopFest (29.6.-30.6.): Clawfinger, The Asteroids Galaxy Tour, The Great Malarkey, Amaranthe

Pohoda (5.-7.7): Danny Brown, BadBadNotGood, Jessie Ware, St. Vincent, SOPHIE, Blossoms, Everything Everything, Glass Animals, Scouting for Girls, Little Dragon, Fink, Charlie Winston, Kronos Quartet, Ride, Jade Bird, tUnE-yArDs, Dälek, The Chemical Brothers, Jamie Cullum, coucou chloe, Confidence Man, KillASon, Ziggy Marley, GusGus, Daniel Brandt & Eternal Something, Byotone, Ross From Friends, Coals, Idiotape, Rodriguez, Helena Hauff, Donny Benét, Reykjavíkurdætur, This Is The Kit, La Femme, Tshegue, Calexico, Rebel Babel, El Gusto, Mitch & Mitch, Zeal & Ardor, SOJA, Knower, Ifriqiyya Electrique, Onuka, Yasmine Hamdan, Aurora, LP, Nakhane

Sziget (8.-15.8.): Kendrick Lamar, Arctic Monkeys, The War On Drugs, Dua Lipa, Lana Del Rey, Gorillaz, Fever Ray, Kygo, Shawn Mendes, Mumford & Sons, Liam Gallagher, Bastille, Lykke Li, Jan Blomqvist & Band, Parov Stelar, The Kooks, MØ, Zara Larsson, Clean Bandit, Blossoms, BØRNS, ZHU, Nick Murphy fka Chet Faker, Stormzy, Wolf Alice, Little Dragon, Goo Goo Dolls, Fink, Nothing But Thieves, Slaves, Everything Everything, Above & Beyond, Shame, Milky Chance, Dave Clarke, Tiga, Transglobal Underground feat. Natacha Atlas Official, Värttinä feat. PALEFACEe

Grape Festival (10.-11.8.): Wolf Alice, alt-J, Nick Murphy fka Chet Faker, Oh Wonder, Sevdaliza, Lamb, Wilkinson (live), Noisia (dj set), Dirtyphonics, Modeselector (dj set), Seasick Steve, Kodaline, Charlotte de Witte, San Holo, Yungblud, Warhaus, Astroid Boys, DZ Deathrays, Jungle