Festivaly 2018 - přehled (aktualizace 19.2.)

Festivaly 2018 – přehled (aktualizace 19.2.)

Výběr domácích festivalů a jejich zahraničních headlinerů. Poslední aktualizace 19.2.2018. Nejnovější přírůstky tučně.

JamRock (7.-9.6.): The Baboon Show

Prague Metronome Festival (22.-23.6.): The Chemical Brothers, David Byrne, Tom Odell, Faithless DJ Set, John Cale & Band, David Rowntree DJ Set

Svojšice (23.6.): Nina Kraviz, High Contrast

Aerodrome Festival (28.-30.6)Nine Inch Nails, Macklemore, Wiz Khalifa, The Kills, MØ, CHVRCHES, Nothing But Thieves, Limp Bizkit, Stone Sour, Parkway Drive, Bullet For My Valentine, Hollywood Undead, Portugal. The Man, Milky Chance, Kodaline, X Ambassadors, Underoath, Thy Art Is Murder, Silverstein, Crossfaith

Fingers Up (29.-30.6.): Milo Meskens, Cut Out Club, At Pavillion

Rock For People (4.-6.7.): The Kooks, Marmozets, The Prodigy, BlossomsKillASon, Rodriguez, Valeras, Stick To Your Guns, Skillet, In This Moment, Pop Evil, Dinosaur Pile Up, Zeal & Ardor, Sick Puppies, Beatsteaks, KONTRUST, Basement, Stray From The Path, ONI

Beats For Love (4.-7.7.): Roger Sanchez, Alan Walker, Deekline, Youngr, The Upbeats, Demolition Man UK, Dannic, Luca Agnelli, Current Value, Jade, L 33, Lea Dobricic, The Swing Bot,

Mighty Sounds (13.-15.7.): Anti-Flag, Sick Of It All, Royal Republic, Zebrahead, The Dreadnoughts, The Heptones, Mad Sin, Slapshot, Riskee & The Ridicule, The Zipheads, The Planet Smashers, Inner Circle, Dub FX, A Wilhelm Scream, Ducking Punches, Skinny Lister, Get The Shot, Hillbilly Moon Explosion

Colours Of Ostrava (18.-21.7): Jessie J, Mura Masa, London Grammar, Beth Ditto, Future Islands, Joss Stone, George Ezra, Slaves, Kaleo, GusGus, HVOB, Jon Hopkins (live), Calexico, Ziggy Marley, Paul Kalkbrenner, Cigarettes After Sex, Oumou Sangaré, Aurora, Seasick Steve

Benátská! (26.-29.7): Guano Apes, Bonnie Tyler

Air Festival (27.-28.7.): Carnage, Pegboard Nerds, Brohug

Let It Roll (2.-5.8)

Beseda u Bigbítu (3.-4.8.)

Hip Hop Kemp (23.-25.8.): $uicieboy$, Bill $aber

Mácháč (24.-25.8.): Armin van Buuren, Hardwell, Kill The Buzz, Technasia, Mike Williams, Orjan Nilsen, Ben Gold, Ramiro Lopez, Maurice West, Kura

Rock for Churchill (24.-25.8.): Lamb, The Subways, Paddy & The Rats

Výběr příhraničních festivalů a jejich headlinerů.

Rock in Vienna 

TopFest (29.6.-30.6.): Clawfinger

Pohoda (5.-7.7): Danny Brown, St. Vincent, Blossoms, Glass Animals, Scouting for Girls, Little Dragon, Fink, Charlie Winston, Kronos Quartet, Jade Bird, The Chemical Brothers, Jamie Cullum, Confidence Man, KillASon, Ziggy Marley, Daniel Brandt & Eternal Something, Ross From Friends, Coals, Idiotape, Rodriguez, Helena Hauff, Donny Benét, Reykjavíkurdætur, This Is The Kit, La Femme, Calexico, Rebel Babel, El Gusto, Mitch & Mitch, Zeal & Ardor, SOJA, Knower, Ifriqiyya Electrique, Aurora

Sziget (8.-15.8.): Kendrick Lamar, Arctic Monkeys, Kygo, Mumford & Sons, Liam Gallagher, Bastille, Lykke Li, Parov Stelar, The Kooks, MØ, Zara Larsson, Clean Bandit, Blossoms, Wolf Alice, Little Dragon, Goo Goo Dolls, Fink, Nothing But Thieves, Slaves, Everything Everything, Above & Beyond, Shame

Grape Festival (10.-11.8.): Wilkinson (live), Noisia (dj set)