Festivaly 2019 - přehled (aktualizace 1.4.)

Festivaly 2019 – přehled (aktualizace 1.4.)

Výběr domácích festivalů a jejich zahraničních headlinerů. Poslední aktualizace 1.4.2019 (nově oznámení tučně).

Svojšice (31.5.): Pan-Pot, Amelie Lens, Camo & Krooked, No.Dolls, Danny Byrd, Insideinfo

JamRock (6.-8.6.): Dilana, Vendetta Fucking Metal

Prague Metronome Festival (21.-22.6.): Liam Gallagher, Anna Calvi, Jungle, Kraftwerk 3D, Primal Scream, Lauran Hibberd, Morcheeba, Kamp!, Blackwave

Beats For Love (3.-6.7.): Robin Schulz, Don Diablo, Chocolate Puma, Claptone, Loadstar, Dimension, Culture Shock, Jauz, Lewis Fautzi, Wilkinson, Delta Heavy, Thomas Schumacher, Alle Farben, illyus & Barrientos, DJ Hybrid, Orjan Nilsen, Merk & Kremont, Deas, David Gravell, Nora En Pure, The Sweet Life Society, EgbertLIVE, FA73, Heatbeat, Pythius​, SUBURBASS, 3RDKND, Spartaque, Benny Page

Rock For People (4.-6.7.): Rudimental live, Franz Ferdinand, You Me At Six, Manic Street Preachers, Bring Me The Horizon, Pale Waves, Idles, Life, Tom Grennan, The Subways, nothing,nowhere., God Is An Astronaut, Flogging Molly, Our Last Night, Kodaline, Barns Courtney, Boston Manor, Hands Like Houses, Shosin, In Flames, Scarlxrd, Halflives, TOMM¥ €A$H

Mighty Sounds (12.-14.7.): New York Ska-Jazz Ensemble, The Skatalites, Donny Benét, Dubioza Kolektiv, The Casualties, Dog Eat Dog, Mute, The Hotknives, Looptroop Rockers, Turbonegro, Moscow Death Brigade, Buster Shuffle, Turbobier, Purgen, Bloodsucking Zombies from Outer Space, Math the Band, Mal Élevé, Get Dead, Deez Nuts, While She Sleeps, Cockney Rejects

Colours Of Ostrava (17.-20.7): Florence + The Machine, Years & Years, Mogwai, Gang of Youths, John Butler, MØ, Kronos Quartet, Richie Hawtin, Tokimonsta, Cory Henry, The Cure, Rosalía, Zaz, Tom Walker, Lola Marsh, Rag’n’Bone Man, Ólafur Arnalds, Xavier Rudd, Lewis Capaldi, Mariza, Shaka Ponk, Hiromi, Sons of Kemet XL, Paolo Fresu Devil Quartet, Mathias Eick, Tank and the Bangas, Amber Run, Dakh Daughters, The Eskies, Red Baraat, Winston McAnuff & Fixi

Benátská! (25.-28.7): Europe

Let It Roll (1.-3.8): Andy C, Chase & Status, Sub Focus & Wilkinson, Pendulum, Mefjus, Hybrid Minds, The Prototypes, High Contrast, Noisia, Danny Byrd, The Upbeats, Black Sun Empire, Maduk, Kings Of The Rollers

Beseda u Bigbítu (2.-3.8.): International Teachers of Pop, The Kill Devil Hills, Ficture

Mácháč (23.-24.8.): Fedde Le Grand, Timmy Trumpet, Zonderling, Kaiserdisco, Christian Smith, KhoMha

Rock for Churchill (30.-31.8.): Yungblud, Dub FX, Skindred

Výběr příhraničních festivalů. 

TopFest (28.6.-29.6.): Slash, The Great Malarkey, The Bloody Beetroots, Deez Nuts

Pohoda (5.-7.7): The 1975, The Roots, Lykke Li, Liam Gallagher, Michael Kiwanuka, Mura Masa, Lianne La Havas, Life, Skepta, Dream Wife, Sofi Tukker, Charlotte Gainsbourg, Mac DeMarco, Dimension, Vitalic, Jeff Mills, Penelope Isles, Noga Erez, Sink Ya Teeth, Lola Marsh, Faka, Sudan Archives, Amadou et Mariam a Blind Boys of Alabama, Cari Cari, Illnurse, Bukahara, IC3PEAK, Natalie Sharp, The Donny Benét Show Band, Sho Madjozi, Haiku Hands, Snapped Ankles, Show Me The Body, Trojan Sound System

Sziget (7.-13.8.): Foo Fighters, Ed Sheeran, Twenty One Pilots, The 1975, Florence + The Machine, Post Malone, Franz Ferdinand, James Blake, Years&Years, The National, Tom Odell, Tove Lo, Razorlight, Son Lux, Richie Hawtin CLOSER, CHVRCHES, Superorganism, Jungle, Martin Garrix, YungBlud, Idles, HONNE, Mura Masa

Grape Festival (9.-10.8.): Rudimental live, Superorganism, The Black Madonna, Tove Lo, The Vaccines, Tourist, Apre, The Kooks, CHVRCHES, Tom Grennan, Yeasayer, Welshly Arms, Algiers, Kruder & Dorfmeister, Jon Hopkins, Dub FX, Andy C, Joyce Muniz