Festivaly 2019 - přehled (aktualizace 11.2.)

Festivaly 2019 – přehled (aktualizace 11.2.)

Výběr domácích festivalů a jejich zahraničních headlinerů. Poslední aktualizace 11.2.2019 (nově oznámení tučně).

JamRock (6.-8.6.): Dilana, Vendetta Fucking Metal

Prague Metronome Festival (21.-22.6.): Liam Gallagher, Kraftwerk 3D, Primal Scream, Morcheeba, Kamp!

Beats For Love (3.-6.7.): Robin Schulz, Chocolate Puma, Loadstar, Dimension, Jauz, Lewis Fautzi, Delta Heavy, Orjan Nilsen, Merk & Kremont, Deas, EgbertLIVE, FA73, Heatbeat, Pythius​, SUBURBASS

Rock For People (4.-6.7.): Rudimental live, Franz Ferdinand, Bring Me The Horizon, Pale Waves, Idles, Life, Tom Grennan, The Subways, Flogging Molly, Our Last Night, Kodaline, Shosin, Don Broco, In Flames

Mighty Sounds (12.-14.7.): New York Ska-Jazz Ensemble, Dubioza Kolektiv, The Casualties, Dog Eat Dog, Mute, Moscow Death Brigade, Buster Shuffle, Turbobier, Purgen, Bloodsucking Zombies from Outer Space, Math the Band, Mal Élevé, Get Dead, Deez Nuts, While She Sleeps

Colours Of Ostrava (17.-20.7): Florence + The Machine, Mogwai, Gang of Youths, John Butler, Kronos Quartet, Richie Hawtin, Tokimonsta, The Cure, Zaz, Tom Walker, Rag’n’Bone Man, Ólafur Arnalds, Xavier Rudd, Lewis Capaldi, Mariza, Shaka Ponk, Hiromi, Sons of Kemet XL, Paolo Fresu Devil Quartet, Mathias Eick, Tank and the Bangas, Amber Run

Benátská! (25.-28.7): Europe

Let It Roll (1.-3.8): Andy C, Chase & Status, Pendulum, Mefjus, Hybrid Minds, The Prototypes, High Contrast, Noisia, Danny Byrd, The Upbeats, Black Sun Empire, Maduk, Kings Of The Rollers

Mácháč (23.-24.8.): Timmy Trumpet, Kaiserdisco, Christian Smith

Rock for Churchill (30.-31.8.): Yungblud, Dub FX

Výběr příhraničních festivalů. 

TopFest (28.6.-29.6.): Slash, The Great Malarkey, The Bloody Beetroots, Deez Nuts

Pohoda (5.-7.7): The 1975, The Roots, Lykke Li, Liam Gallagher, Michael Kiwanuka, Life, Skepta, Dream Wife, Sofi Tukker, Charlotte Gainsbourg, Mac DeMarco, Penelope Isles, Noga Erez, Sink Ya Teeth, Faka, Sudan Archives, Amadou et Mariam a Blind Boys of Alabama, Cari Cari

Sziget (7.-13.8.): Foo Fighters, Ed Sheeran, Twenty One Pilots, The 1975, Florence + The Machine, CHVRCHES, Superorganism, Jungle, Martin Garrix, YungBlud, Idles

Grape Festival (9.-10.8.): Rudimental live, Superorganism, The Black Madonna, Tove Lo, The Kooks, CHVRCHES, Tom Grennan, Yeasayer, Welshly Arms, Algiers, Kruder & Dorfmeister, Jon Hopkins, Dub FX, Andy C, Joyce Muniz