Festivaly 2020 - přehled

Festivaly 2020 – přehled

Výběr domácích festivalů a jejich lákadel ze zahraničí. Poslední aktualizace 08.01.2020. Nově přidaná jména jsou vyznačena tučně.

Svojšice (30.5.): Boris S, Viper XXL

United Islands of Prague (5.6.-6.6.) 

JamRock (4.-6.6.): Nazareth

Rock For People (18.-20.6.): The 1975 (18.6.), Green Day (19.6.), Fall Out Boy (20.6.), Weezer, The Amazons, P.O.D., Dope D.O.D., Catfish & The Bottlemen, Sophie & The Giants, The Pretty Reckless, Machine Gun Kelly, SUM 41, Creeper, De Staat, Skynd, Neck Deep, Motionless In White, Dream State, PUP, Crossfaith, Mayday Parade, Theory, Skillet, The Scratch, The Menzingers, Man with a Mission

Prague Metronome Festival (19.-20.6.): Beck (19.6.), Skepta (20.6.), Underworld (20.6.), Still Corners (19.6.), Alyona Alyona (20.6.)

Audio Zoo Festival (26.-27.6): městský open air zdarma, Výstaviště Holešovice, dramaturgie: Let It Roll, Roxy Praha, Cube Events, Devastator CZ a Smack One

Beats For Love (2.-5.7.): Lost Frequencies, State of Mind, Simon Patterson, Martin Solveig, Dave Clark, Oliver Smith, Maurice West, A.M.C., Maduk, Vandal, Dope D.O.D., Sub Focus, Agressor Bunx, Plump DJs

Mighty Sounds (10.-12.7.): Agnostic Front, Dub Pistols, Dropkick Murphys, Royal Republic, Being As An Ocean, Wolfbrigade, Crystal Lake, Tim Vantol & Band, Dwarves, The Baboon Show,  The Toasters, Che Sudaka, Counterparts, Belvedere, Swain, Yellow Umbrella, The Get Up Kids, The Devil Wears Prada, Open Season, Crim, Landmvrks

Colours Of Ostrava (15.-18.7): Twenty One Pilots, Sigrid, The Lumineers, Tones and I, Wardruna, Meute, The Hatters, Bazzookas, KOKOKO!, Muthoni Drummer Queen

Benátská! (23.-26.7)

Let It Roll (30.7-1.8): Pendulum (Trinity show), Sub Focus, Dimension, DJ Marky, DJ Storm, Ed Rush & Optical, Matrix & Futurebound, Dilemma, Fabio & Grooverider

Beseda u Bigbítu (31.7-1.8.)

Hip Hop Kemp (20.-22.8.): mění místo konání

Mácháč (21.-22.8.): Cosmic Gate, Chocolate Puma, Afrojack, Blastoyz, Salvatore Ganacci, Brennan Heart, Tinlicker

Rock for Churchill (28.-29.8.): The High Contrast Band, GusGus

Výběr příhraničních festivalů. 

TopFest (26.6.-27.6.)

Pohoda (5.-7.7): Thom Yorke Tomorrow’s Modern Boxes, Stormzy, Slowthai, Wolf Alice, JPEGMAFIA, Black Midi, ZHU, Floating Points (live), Yves Tumor, Metronomy, The Libertines, Emel Mathlouthi, Confidence Man, Pengshui, Shame, Archive, Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs, Kevin Morby, Shht, Hatari, Wooze, Kokoroko, Black Country New Road, PoiL, Chai, Malox, Bazzookas

Sziget (5.-11.8.)

Grape Festival (7.-8.8.): The High Contrast Band, Foals, Nothing But Thieves, Daughter, Yung Lean, Catfish And The Bottlemen

OFF Festival (7.-9.8.): Iggy Pop, Bikini Kill, Tropical Fuck Storm,