Festivaly 2020 - přehled

Festivaly 2020 – přehled

Výběr domácích festivalů a jejich lákadel ze zahraničí. Poslední aktualizace 28.02.2020. Nově přidaná jména jsou vyznačena tučně.

Svojšice (30.5.): Maduk, Boris S, Viper XXL

United Islands of Prague (5.6.-6.6.) 

JamRock (4.-6.6.): Nazareth

Rock For People (18.-20.6.) PERMICE VYPRODÁNY, K DOSTÁNÍ JEŠTĚ LÍSTKY NA ČTVRTEK A SOBOTU: The 1975 (18.6.), Green Day (19.6.), Fall Out Boy (20.6.), Weezer, The Amazons, P.O.D., Dope D.O.D., Catfish & The Bottlemen, Sophie & The Giants, The Pretty Reckless, Machine Gun Kelly, SUM 41, Creeper, De Staat, Skynd, Neck Deep, Motionless In White, Dream State, PUP, Crossfaith, Mayday Parade, Theory, Skillet, The Scratch, The Menzingers, Man with a Mission

Prague Metronome Festival (19.-20.6.): Macklemore (18.6.), Beck (19.6.), Skepta (20.6.), Sampa The Great (20.6.), Underworld (20.6.), Still Corners (19.6.), Alyona Alyona (20.6.), FLOHIO, Charlotte Adigéry

Audio Zoo Festival (26.-27.6): Koven., Marika Rossa, Estasia

Beats For Love (2.-5.7.): Armin van Buuren, Lost Frequencies, State of Mind, Stanton Warriors, Alan Walker, Simon Patterson, Martin Solveig, Dave Clark, Oliver Smith, Modestep, Maurice West, A.M.C., Maduk, Frontliner, Purple Disco Machine, Camo & Krooked, Vandal, Matador, Dope D.O.D., Sub Focus, Agressor Bunx, Plump DJs, Lucas & Steve, Fernanda Martins

Mighty Sounds (10.-12.7.): Anti-Flag, Agnostic Front, Dub Pistols, Dropkick Murphys, Royal Republic, Being As An Ocean, Wolfbrigade, Crystal Lake, Tim Vantol & Band, Dwarves, The Baboon Show,  The Toasters, Che Sudaka, Counterparts, Belvedere, Swain, Yellow Umbrella, The Get Up Kids, The Devil Wears Prada, Open Season, Crim, Landmvrks, Get The Shot

Colours Of Ostrava (15.-18.7): The Killers (16.7.), Twenty One Pilots (15.7.), Tindersticks (18.7.), HEALTH, Sigrid (16.7.), Martin Garrix (18.7.), Sleaford Mods, The Lumineers, Youssou N´Dour, LP, Tones and I, Wardruna, Meute, The Hatters, Bazzookas, KOKOKO!, Muthoni Drummer Queen, Joel Culpepper, Radical Face

Benátská! (23.-26.7): Nena

Let It Roll (30.7-1.8): Pendulum (Trinity show), Sub Focus, Dimension, DJ Marky, DJ Storm, Ed Rush & Optical, Matrix & Futurebound, Dilemma, Fabio & Grooverider, Fade Black, Current Value, Icicle, Dub Elements, A.M.C., Levela

Beseda u Bigbítu (31.7-1.8.): Snapped Ankles

Hip Hop Kemp (20.-22.8.): mění místo konání

Artu Kus (20.-23.8): Nat Osborn Band, The Young Gods, Dub FX

BrnoON (20.-23.8.): Parov Stelar

Mácháč (21.-22.8.): Cosmic Gate, Chocolate Puma, Afrojack, Paul Kalkbrenner, Blastoyz, Salvatore Ganacci, Brennan Heart, Estiva, Tinlicker, Spencer Brown

Rock for Churchill (28.-29.8.): The High Contrast Band, GusGus, Enter Shikari, Asian Dub Foundation

Výběr příhraničních festivalů. 

TopFest (26.6.-27.6.): SUM 41

Pohoda (5.-7.7): FKA twigs, Thom Yorke Tomorrow’s Modern Boxes, Stormzy, Slowthai, Lykke Li, Wolf Alice, Glass Animals, JPEGMAFIA, Black Midi, ZHU, Floating Points (live), Yves Tumor, Richie Hawtin, TNGHT, Purity Ring, The Comet Is Coming, Metronomy, The Libertines, Parcels, Marina Satti & Fonés, Emel Mathlouthi, Confidence Man, Pengshui, Shame, Archive, Trupa Trupa, Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs, Kevin Morby, Shht, Hatari, Wooze, Kokoroko, Black Country New Road, PoiL, Chai, Malox, Paula Temple, Bazzookas

Sziget (5.-11.8.): 5.8.: Dua Lipa, Foster The People, Denzel Curry, Little Simz 6.8.: Kings Of Leon, Foals, Daughter, Tourist 7.8.: Major Lazer, Diplo, ASAP Rocky, Anna Calvi 8.8.: Calvin Harris, Stormzy, Glass Animals, Lola Marsh 9.8.: Kaytranada, blackbear, Lewis Capaldi, Miles Kane 10.8.: The Strokes, Keane, Khalid, Black Honey, Sasha 11.8.: Mark Ronson, FKA twigs, Slowthai, Sigrid, Floating Points (live),

Grape Festival (7.-8.8.): Ghostpoet, The High Contrast Band, Foals, Nothing But Thieves, Foster The People, Daughter, Shura, Woodkid, Yung Lean, Catfish And The Bottlemen, Yungblud, Matador, Boy Pablo, Dirtyphonics live, Meute, Tommy Cash, French 79, HVOB live

OFF Festival (7.-9.8.): Iggy Pop, Mac DeMarco, Shura, Bikini Kill, Tropical Fuck Storm, Injury Reserve