Track.tip: Annet X – Spicylicious

Track.tip: Annet X – Spicylicious

Obezřetnost, která by se mohla drát na mysl v souvislosti s oznámením, že módní bloggerka na sebe navlékne hudební kabátek, už dávno Annet X rozdrtila jako zbytečnou. Ačkoliv tedy aktuální singl není jejím prvním modelem (přeci jenom vypouští tracky nepravidelně posledních pět let), až teprve s ním se z ní stává fenomén domácí urban scény.

Spicylicious je oznámením debutové desky. Oznámením, které si budete pamatovat, neboť dlouho tu nebyl tak vydařeně vyprodukovaný track. Na vině je Radimo (Champion Sound). Ten se rozhodl Annet X podpořit svým delikátním producentským uchem a hudebním inženýrstvím. Vzal si na starost celé album, díky čemuž mohl vypilovat osobitý sound, který Annet X posouvá do vyšších sfér, neboť, jak je jeho zvykem, trendy nekopíruje ale pomáhá utvářet, což prokázal už u debutu londýnské zpěvačky Madame Pepper.

Třetím do party je Veronika Donutková, která dostala na starost vizuální část. Jakým směrem se rozhodla vydat prozrazuje videoklip ke Spicylicious. Radimo a Veronika už spolupracovali na vydařeném hudebním dokumentu Displace. Ve spojení s Annet X vznikl nebývale silný dream team, dost možná vůbec první svého druhu u nás. Tohle bude velký!