Track.tip: Silver Springs - No More (Zagami Jericho Remix)

Track.tip: Silver Springs – No More (Zagami Jericho Remix)

Tak nejdříve ze všeho gratulace k vítězství v hitparádě Radia Wave “Startér” (a tedy i k účasti na festivalech Pohoda a Beseda u Bigbítu)!

Když jsem se podíval na zdejší tag Silver Springs, vyjel mi přehled článků, dokládající, že tato pořád ještě začínající kapela, je za první letošní půlrok nejzmiňovanějším domácím jménem. Zaujal hned první singl “Shelter Love”, po kterém následovalo zmapování celého EP a také exkurze za živým hraním. To už si člověk nějaký obrázek udělá. Zapadá do něj i novinkový singl “No More”, který se příjemně táhne v poklidném indie popovém duchu, dokud na závěr krátce hudebně neexploduje. Tříapůlminutová jednohubka. Přesná v produkci, kdy ničeho není málo ani moc. My si však dáme jeden ze tří doprovodných remixů.

“No More” si totiž vzala do parády Zagami Jericho, další z letos hojně skloňovaných nováčků na scéně, která byla mimochodem právě se Silver Springs, ale také s VOJ & 3SKA, spolufinalistkou “Startéru”. Zagami Jericho dodala tracku na dramatičnosti a duchem syntetizátorových osmdesátek rozbila původní linii na střepy, na kterých se chvílemi dá docela obstojně hopsat. Dobrá práce!