Týdenní sběr 11/2017

Týdenní sběr 11/2017

To nejzajímavější z hudby uplynulého týdne.

Passionfruit by Drake – “More Life: A Playlist By October Firm” je název alba vydaného o víkendu, po kterém bude Drake zase chvíli na vrcholu. Spolupracovali Young Thug, Kanye West, Partynextdoor, Jorja Smith, Giggs a další. A pokud jste měli pocit, že rozhlas je odepsané médium, přes které už nikdo kampaň na novou desku nedělá, tak Drake ji poprvé představil právě v rozhlasové show.

 

Flow by Crooked Colours (Thomas Jack Remix) – těžko definovat proč, ale tenhle remix mě baví. Tak si ho dejte taky.

 

Do You Want To Get Into Trouble? by Soulwax – po neuvěřitelných dvanácti letech vydávají nové album a pokud první singl nebyl zrovna přesvědčivým návratem, tentokrát je jasné, že comeback nebyl promarněn.

 

Nightcrawler by ZHU – a party ještě nekončí.

 

Resolution for Solitude by Kiko King & creativemaze (Timo Maas & James Teej’s Hypnodub) – legenda Timo Maas při plné síle a svěžesti, propaříme celou noc.

 

X22RME by Actress – civilním jménem Darren J. Cunningham má před vydáním nového alba “AZD”, které se objeví v polovině dubna na labelu Ninja Tine. Bude jeho pátým studiovým a podle tohoto úvodního singlu se chystá ohromit zase něčím trošku jiným, než byl od něj svět zvyklý slýchat.         

 

Unbound by Embers – čtyřčlenná parta z Manchesteru a její nádherně vystupňovaná záležitost od akustické kytary po hlukovou bouři.

 

Dennis Rodman by mansionz feat. Dennis Rodman – Mike Posner představil svůj čerstvý projekt touhle povedenou legráckou lomeno poctou někdejšímu bouřlivákovi z NBA.

 

playlist.kult.mix.2017