Týdenní sběr 12/2017

Týdenní sběr 12/2017

To nejzajímavější z hudby uplynulého týdne.

Lotus Interception by Luna Green – první singl po dvou letech. Temnější a dramatický, jak napsali na serveru thefourohfive.com, kde měl premiéru. A přidali taky pár slov od samotné zpěvačky: Více mě zajímá samotný zvuk než muzika. Kompozice a spojení mezi rozdílnými zvuky je věc blízká mému srdci. Tak teď už si to poslechnout musíte.

 

Ring by Formation – mladí, nadějní, zářící. Parta z Londýna vydala v pátek debutové album a tohle je nejnovější ukázka z něj.

 

The Heart Part 4 by Kendrick Lamar – nečekaně vypuštěný singl a hned spekulace o celém albu, tak snad prý už začátkem dubna.

 

Ascension by Gorillaz feat. Vince Staples – naopak na konci dubna se zcela jistě objeví novinka od Gorilazz, kteří vydání ohlásili hned čtveřicí singlů najednou. Těžké vybrat jen jeden. Zatím rozhodně povedenější návrat než u kolegů od Jamiroquai.

 

Her Heart Isnt Beating For Me by Semi-Attractive Boymám pocit, že její srdce netluče pro mě. No jo no, někdy se to tak přihodí. Jestli to nebude taky tím, že je jenom Semi-Attractive Boy. 

 

Apocalypse by Cigarettes After Sex – LP bude venku devátého června, kdo si ho chce koupit v Pardubicích, kliká zde.

 

Tower Over All by LOYAL – co bych vymýšlel něco nového, když můžu kopírovat. DIYMAG singl definoval následovně: a sunshine-filled blend of R&B, electropop, funk and indie rock. Ano, je to krása.

 

Tell the-Girl by Golden Vessel feat. Emerson Leif – producent z Brisbane a jeho povedený čerstvý singl z “Before Sleep” EP.

 

playlist.kult.mix.2017