Týdenní sběr 14/2016

Týdenní sběr 14/2016

spotify.kult.mix.playlist.2016

V ranách sůl od Lucie Bílé – nejlepší písnička z novinkového alba, které představuje Lucii Bílou konečně jako moderní popovou zpěvačku.

 

City by A.O.S.O.O.N – už jenom žánrové označení gangsta-folk duo je dostatečným lákadlem, ale rozhodně ne jediným. To důležité se skrývá uvnitř.

 

Wristband by Paul Simon – kmeti se hlásí o slovo. Minulý týden se čerstvou věcí nevytasil pouze Bob Dylan, ale také Paul Simon s vynikajícím singlem plným tepajícího rytmu.

 

Loosen The Noose by D.A.R.K. – poctivá porce muziky v podání průniku kapel The Smiths a The Cranberries.

 

Gravity by River Tiber feat. Kaytranada – Kaytranada bude mít dobrý rok. Svědčí o tom nejen namlouvání s Katy B (“Honey”), či jeho vlastní singl “Glowed Up” (feat. Andreson Paak) rovněž představený minulý týden, ale především hudební pouto, které našel se zpěvákem říkajícím si River Tiber. Po tracku “Illusions” je tu další nálož skvělé muziky.

 

Eggshell by Adult Jazz – na labelu Tri Angle se v květnu objeví novinkové minialbum “Earrings Off!” Udělejte si poznámku do diáře.

 

A Prince by Jorja Smith – začínající osmnáctiletá zpěvačka, o které se v Británii momentálně hodně mluví a její druhý singl.