Týdenní sběr 15/2017

Týdenní sběr 15/2017

To nejzajímavější z hudby uplynulého týdne.

This World by Gotts Street Park feat. Benny Mails – skupina britských producentů stojících za vzestupem jmen jako Mabel, Yellow Days nebo Cosima se rozhodla přijít s vlastním projektem. Pilotní singl “This World” je hozený do old schoolového hip hopu a precizní produkce je samozřejmostí. Jestli se i zbytek chystaného EP ponese ve stejném duchu se teprve uvidí.

 

New Neighbors by Sheik Kargbo feat. Mariam – jeden z dvaceti tracků, který se objeví na květnovém debutu “The Speakeasy Experience” další vycházející hvězdy amerického hip hopu.

 

Squatting in Heaven by Black Lips – skvělý druhý singl z nadcházející desky “Satan’s Graffiti Or God’s Art?” s datem vydání o prvním květnovém pátku. Návštěva saxofonu v garáži.

 

Real Love by BNQT – superkapela složená ze zpěváků Band of Horses, Franz Ferdinand, Travis, Grandaddy a Midlake a jejich návrat do minulosti včetně vymazlených harmonií jak od šedesátkových vokálních skupin.

 

Lights Out by Royal Blood – resuscitátoři britské rockové scény jsou zpět a rozhodně ve své snaze vrátit vládu kytarám nepolevují. Jestlipak album “How Did We Get So Dark?” zaklepe v červnu na bránu prvního místa UK prodejní hitparády, jak se to povedlo debutu před třemi lety?

 

playlist.kult.mix.2017

ZAPOJ SE A BUĎ SOUČÁSTÍ PŘÍBĚHU!