Týdenní sběr 16/2016

Týdenní sběr 16/2016

spotify.kult.mix.playlist.2016

Více od PSH – tak dávám vám víc basssssss

 

Nobody Speak by DJ Shadow feat. Run The Jewels – brutálně dobré spojení

 

I’m Ready by Alexis Taylor – desátého června vydá Alexis Taylor z Hot Chip sólové album. Tahle vyklidňovačka s pianem mu sluší. Uvidíme, co dá na zbytek alba.

 

Pleasure by Formation – také dance už má svůj altový podžánr a duo Formation může být právě tím projektem, který ho uvede ve známost. Letošní debut ještě nemá oficiální datum vydání, ale prvnímu singlu se dostal start z říše snů všech ambicemi předávkovaných muzikantů. “Pleasure” v premiéře uvedl Zane Lowe dvacátého dubna ve své show pro rozhlasovou stanici Beats 1.

 

Phenomenal Woman by Laura Mvula – ano, je to fenomenální žena

 

Lonery Lover by Xenia Rubinos – jedno z vystoupení, na které se o letošní festivalové sezóně opravdu těším. Jestli se na Pohodě předvede podobně jako před dvěma lety před Young Fathers v Roxy, bude to mela a Trenčín bude mít nového miláčka.

 

Y’wanna by Slow Season – rockové kvarteto z Kalifornie na cestě za novým přírůstkem do své diskografie dlouhohrajících nahrávek vytrousila tuto parádičku.

 

Violescent by Gone Is Gone – superkapela Gone Is Gone se dala dohromady teprve letos a pro lepší představu, co čekat, bude stačit vyjmenovat partičky, odkud se jednotliví členové rekrutovali: Queens of the Stone Age, Mastodon a At the Drive-In. Příjemný poslech.

 

Caught Up by Lil Silva feat. Cosima – podle nadšeného komentáře z indieshuffle.com představuje “Caught Up” pro R&B zvuk budoucnosti. A přitom producent Lil Silva, který spolupracoval s Banks, neprovedl nic jiného, než zhudebnil to, co se mu ten den honilo hlavou, alespoň tak tajemství své úspěšné tvorby popsal kdysi pro The Guardian.