Týdenní sběr 16/2017

Týdenní sběr 16/2017

To nejzajímavější z hudby uplynulého týdne.

Go Ahead by Perfume Genius – květen bude měsícem silných a zajímavých alb. Perfume Genius s “No Shape” bezpochyby naplní obě kategorie.

 

Arabian Heights by The Afghan Whigs – osmá studiovka už za pár dní.

 

Bus Ticket by Cayetana – také indie rockerky lomeno pop punkerky z Philadelphie chystají na začátek května desku a tohle je třetí a nejpovedenější singl.

 

Surrounded By Light od Lake Malawi – v nahrávkách Lake Malawi mi chyběla lehkost a nadhled Charlie Straight, které nahradilo snad přílišné chtění a svázanost, kdy vše jako by bylo podřízeno nutkání prorazit v Anglii.  “Surrounded By Light” zní trochu jinak. Náznak pokusu odrazit se dál? Uslyšíme na albu.

 

I Dont Care od Mydy Rabycad – přiznávám, že spíše než fanouškem electroswingu jsem fanouškem Žofie Dařbujánové. “I Dont Care” spojuje její talent s jen letmými dozvuky žánru, který je vytlačován moderním popem. Dobrá produkce.

 

Stoke The Fire od KhoibaNejlépe bych to vyjádřila tak, že se nám prostě stýskalo. Já za sebe můžu říct, že jsem si vyzkoušela hudební spolupráci s kdekým, ale v hudbě, kterou děláme spolu s Filipem, se nejvíc cítím „doma“, pronesla ku příležitosti vydání novinkového singlu Ema Brabcová. A na domácí comeback roku je zaděláno, pronáší kult.mix.

 

Systematic by DJ Shadow feat. Nas – soundtrackovka z nové řady seriálu Silicon Valley.

 

Smell The Roses by Roger Waters – první rockové album s novým materiálem po pětadvaceti letech “Is This The Life We Really Want?” na cestě.

 

playlist.kult.mix.2017

ZAPOJ SE A BUĎ SOUČÁSTÍ PŘÍBĚHU!