Týdenní sběr 17/2017

Týdenní sběr 17/2017

To nejzajímavější z hudby uplynulého týdne.

Boo You Know by Falcons feat. GoldLink – very hottttt, myslí si čtenáři hotnewhiphop.com a já jim s radostí dávám za pravdu. Velmi interesantní sound.

 

Out Of Time by Sasha feat. Poliça – bez dalšího zdržování, tohle je singl týdne. Klubovka chytrá tak jako samo spojení jmen, která ji dali dohromady.

 

The Underside Of Power by Algiers – tak jo, tentokrát máme dva singly týdne. Produkce Adrian Utley (Portishead) a Ali Chant, album vychází v červnu.

 

My Obsession by Table Scraps – cha, garážové kytary do nás pere trio z Birminghamu silou pokladen EET. Ovšem s větším výsledným efektem. Table Scraps tedy rozhodně na zrušení nejsou.

 

Strobe Lights by Estrons – divoká parta z Cardiffu na vzestupu se singlem, který zanedlouho odjedou přehrát živě na showcase festival Great Escape. Post punková hádka mezi láskou a žárlivostí.

 

Your Love by Babeheaven feat. Deem Spencer – rapper z New York City obohatil zvuk londýnské pětice a zásadně tak přispěl k velmi příjemnému překvapení, které z toho vylezlo.

 

Dumb Love by Neil Frances – duo z Los Angeles se svojí debutovou žádostí o pozornost. Mají ji mít.

 

My Love by Frills – první singl od naprosto neznámé kapley z Brooklynu a hned taková indie hitovka. Kanadské zastoupení AppleMusic ji zařadilo do svého playlistu Breaking Indie, potenciál vyčmuchal i server hillydilly.com a poslechovost na Spotify už dneškem přesáhla číslovku deset tisíc. Vypadá to na jednu z mála kapel, která se prosadí naprosto zezdola, bez jakékoliv podpory a vlastní marketingové aktivity. Například počet fanoušků na fb profilu má pouze 88. Takže takový malý zázrak.

 

playlist.kult.mix.2017

ZAPOJ SE A BUĎ SOUČÁSTÍ PŘÍBĚHU!