Týdenní sběr 18/2017

Týdenní sběr 18/2017

To nejzajímavější z hudby uplynulého týdne.

Brick by (Sandy) Alex G – Alex Giannascoli, tvůrce jednoho z nejlepších alb za rok 2014 “DSU”, má před vydáním novinky “Rocket” a tahle šílenost je jednou z pěti ukázek, které již stihl vypustit. Jeho tvorbu si kupodivu dokázal odchytit i muž z naprosto jiné hudební planety Frank Ocean a požádal ho o spolupráci na songu “White Ferrari”, na kterém má tvůrčí zápis i Kanye West.

 

 

 

Golden Cage by Nilüfer Yanya – indie rock s jazzovým přesahem to se neslyší moc často. Celé EP od mladé a talentované Londýňanky bude venku za měsíc.

 

 

 

Fainting Spell by Sleep Party People – příprava na nový zvuk dánského indie popu. Čtvrtá studiová nahrávka hudebníka Briana Bratze a jeho party ponese jméno “Lingering”, dočkáme se druhého června.

 

 

 

Blue Collar Sex Kitten by Lauren Ruth Ward – pozdrav od americké charismatické písničkářky.

 

 

 

Blame by The Sea Life – skvěle vystavený kousek od atmosférických post punkerů z Washingtonu.

 

 

 

Ba Ba Ba by LIFE – a u punkové energie ještě zůstaneme, tentokrát v čistější podobě. Debut “Popular Music” na konci května.

 

 

 

Fair-Weather Friend by Bruno Major – není Bruno jako Bruno, tohle je parádní Bruno.

 

 

 

Remember by Lea Porcelain – další prvotina na obzoru. “Hymns To The Night” nás do pozoru postaví v půli června. Server xsnoize.com v něm stojí už teď, “Remember” je pro něj Track of the Day (3.5.)

 

 

 

Reims by RL Grime – první sólovej track po třech letech. Guru trap scény je zpět. Pomalejší a rozvážnější.

 

 

 

Labyrint od Podpultury – domácí fair trade track.tip

 

 

 

 playlist.kult.mix.2017