Týdenní sběr 21/2017

Týdenní sběr 21/2017

To nejzajímavější z hudby uplynulého týdne.

You Might Be Sleeping by Jakob Ogawa feat. Clairo – příjemná dvou a půlminutová záležitost od písničkáře z Norska a osmnáctileté zpěvačky z Bostonu. EP “Bedroom Tapes” vychází v půli června.

 

 

To You by BadBadNotGood – novinka od jazz hopových klasiků původně od Andyho Shaufa pochází z chystané mixované kompilace “Late Night Tales” zahrnující písničky od interpretů, se kterými BadBadNotGood v minulosti spolupracovali.

 

 

Gruel by Lumer – když agresivita a důraz dává smysl. Příspěvek od nováčků na britské post punkové scéně.

 

 

Get Lost by Washed Out – naposledy se s nahrávkou přihlásil v roce 2013. Nyní se Ernest Greene aka Washed Out opět probral k životu a s čerstvým singlem “Get Lost” zároveň oznámil konání stejnojmenného turné po státech.

 

 

Flickering by Lapalux feat. JFDR – hledání nového tanečního zvuku pro dlouhohrající nahrávku pokračuje. A není to špatné hledání. Britský producent Lapalux našel pro svůj záměr hlas u zpěvačky islandských Samaris, jejíž přiléhavý podmanivý vokál je ozdobou skladby. Album “Ruinism” bude odtajněno na konci června.

 

 

Home Weather od Debbi – vůbec ne marný pokus o světový pop po Česku (celá recenze na album “Break” zde).

 

 

Face To Face by Daphni – v jednoduchosti, repetitivnosti a monotónnosti je krása. Tenhle song od dalšího převleku Dana Snaithe (Caribou) mě prostě baví.

 

 

playlist.kult.mix.2017