Týdenní sběr 23/2017

Týdenní sběr 23/2017

To nejzajímavější z hudby uplynulého týdne.

Indián od Květů – nedávno vydali nové album a tohle je taková malá ochutnávka, pozvánka k poslechu a příprava na nadcházející recenzi.

 

 

Like I Do by Camo & Krooked feat. James Hersey – rakouské duo podepsalo smlouvu s BMG a po delší odmlce oznamuje vydání nového studiového alba “Mosaik” zvukově zajímavým singlem, který představí i na nadcházejícím turné po USA.

 

 

Sky Doesnt Blue by Saro – po vystoupení na festivalech SXSW a Northside chystá umělec z LA k uvedení do společnosti své nové EP dechberoucím trackem ve stylu, který například server pigeonsandplanes.com označil jako noir-pop. Jak Saro přiznal, písničku napsal ve sprše, kde zrovna meditoval o stárnutí, díky kterému už věci nejdou tak lehce jako dřív a všední jevy se zdají být jiné. Bůh ví, co v tý sprše ve skutečnosti dělal.

 

 

Someone To You by BANNERS – příjemná lehká hitovka, ve které se, jak podotýkají stránky Soundfiction, potkávají Ed Sheeran a Mumford & Sons. Mike Nelson aka Banners je momentálně na turné s Milky Chance.

 

 

Speak by Wild Cub – indie formace z Nashvillu má před vydáním druhého alba, a když už jsme rozjeli volnou letní vlnu hitovek, proč si nedat i úvodní singl z něj.

 

 

Freeze Me by Death From Above 1979 – premiéra novinky na BBC a zmínka o ní od Spinu, Pitchforku a Billboardu až po Kult.mix.

 

 

Rain Come Down by Vince Staples feat. Ty Dolla $ign – blíží se “Big Fish Theory”, je třeba nahodit udici.

 

 

Sober by Lorde – po singlech “Green Light”, “Liability” a především aktuálním “Sober” je jasné, že “Melodrama” bude obrovská událost.

 

 

 playlist.kult.mix.2017