Týdenní sběr 28/2017

Týdenní sběr 28/2017

To nejzajímavější z hudby uplynulého týdne.

Woman by Kesha feat. The Dap-Kings Horns – Kesha jako znovuzrozená doprovázená parádním křikem dechů. Kdo by to byl býval do ní řekl, motherfucker.

 

 

Less Than by Nine Inch Nails – Trent Reznor si odskočil od filmové hudby k domovské bandě. Ochutnávka z “Add Violence” EP.

 

 

God Save The T’s by Too Many T’s – lokace jižní Londýn, žánr hip hop, počet členů dvě běloby, debut “South City” v září.

 

 

Blanket Me by Hundred Waters – další, kdo oznámil na září vydání nového alba je indie elektronické trio Hundred Waters z Floridy.

 

 

Každodenní by VR/Nobody feat. Never Sol – to nejlepší z nového alba.

 

 

The Leaving Song by John Joseph Brill – ozdoba EP “I’m not Alright” (Two people stand on the street in Soho at 2AM, screaming at each other, realising that they’re going to go on with their lives apart). John Joseph Brill je životem ošlehaný bývalý člen hudební scény západního Londýna, který svou rannou tvorbu spojil se jménem kapely Burning Beard, aby se před čtyřmi lety přestěhoval do Liverpoolu a sólovou tvorbou začal překračovat hranice geografické na zemi i milionové ve streamu.

 

 

Checkout by The Cool Kidsfun-as-hell Chicago rap minimalists (Stereogum) a jejich novinkový singel.

 

 

Pluto by Sundays  on Claredndon Road (Spomenik Remix)track tip z minulého týdne.

playlist.kult.mix.2017