Týdenní sběr 29/2016

Týdenní sběr 29/2016

spotify.kult.mix.playlist.2016

Relapse by Berhana – mladý a talentovaný producent hledající nové směry v hip hopu. Debutové eponymní EP si dejte rozhodně celé.

 

Stínohra od Prago Union – několikero velmi zvukově zajímavých solitérů se dostalo na novinku Prago Union “Smrt žije”. “Stínohra” je jedním z nich. Recenze brzy.

 

Stuck in Time by Finding Novyon feat. J. Kelr – rapper Finding Novyon a producer J. Kelr spolu upekli věc, která se objevila na čerstvém albu prvně jmenovaného “Believe In Mpls”. Mezi dalšími hosty jsou Asher Roth či Blended Babies. Hodně pohodová nahrávka.

 

D’You Know What I Mean (NG’s 2016 Rethink) by Oasis – stará klasika ku příležitosti výročí oháknutá do designových hadrů z výprodeje. Je jasné, že kdyby to znovu dali dohromady, jsou z Oasis králové slowcoreu.

 

Projection by PWR BTTM – 20. července premiéra v Beats 1 radio show, 7. října jako bonusová skladba na UK verzi loňského alba “Ugly Cherries”, jehož titulní věc se dne 7. srpna 2015 objevila v kult.mix.2015 playlistu. Oliver Bruce a Ben Hopkins byli tehdy na cestě k nesmrtelnosti. A jsou pořád.