Týdenní sběr 3/2017

Týdenní sběr 3/2017

To nejzajímavější z hudby uplynulého týdne.

The Murder is Done od Subject Lost – bezchybné spojení ambientu a post rocku jako vrchol alba, jehož recenzi si můžete přečíst zde.

 

Queen Mab by Becca Stevens – mezi Songs We Love na npr.org se dostala tahle velice zajímavě vystavěná nahrávka. Však má také Becca Stevens zálibu v jazzu, Shakespearovi a momentálně je usazená v Brooklynu, odkud se pozoruhodné kousky v posledních měsících sypou jeden za druhým. “Queen Mab” je prvním singlem z připravovaného alba “Regina”.

 

Riot by Alexandria – ukázka z alba, které potěší všechny příznivce smooth a slow RnB. “Cut Of Cloth” nemá vyloženě slabých míst a skvěle drží pohromadě. Nečekejte tedy bezduchou sbírku singlů, ale promyšlený román o chytré moderní produkci.

 

Sundaze / Devins Son by Rexx Life RajRexx Life Raj is one of the most impressive young MC’s in the industry right now, píše xxlmag.com a po poslechu téhle two-for-one record oznamující vydání druhé desky nelze než souhlasit.

 

I Give You Power by Arcade Fire feat. Mavis Staples – angažovaná moc. První novinka od roku 2013, kdy vyšlo album “Reflektor”, vznikla na podporu boje za občanská práva a za přispění letité aktivistky v tomto oboru Mavis Staples.

 

U Make Me by Isaac Lee – debutant z Atlanty a jeho povedený taneční singl

 

Anxi. by Kelly Lee Owens feat. Jenny Hval – Pitchfork popisuje nahrávku jako výlet do vesmíru rozkládajícím se between pop and ambient, with dreams of the dancefloor in mind. Jinak řečeno, “Anxi.” je inteligentní klubová záležitost z eponymní prvotiny londýnského producenta s datem vydání 24. 3.

 

playlist.kult.mix.2017