Týdenní sběr 32/2017

Týdenní sběr 32/2017

To nejzajímavější z hudby uplynulého týdne.

Spinning by Small Circle – indie partička z Philadelphie se připravuje na svou první desku, která by soudě dle tohoto singlu nemusela býti nikterak špatná. Zpěvačka D’Elia pak k zářijovému debutu “Cyclical” říká: “This album is me trying to decide what’s important to me, what’s been sitting on my heart and how I want to use my voice.

 

 

The Death Of You & I by Isaac Gracie – poprvé dal o sobě vědět na sklonku roku 2015 jako talentovaný písničkář s pozoruhodným hlasem. Novinka ho zastihuje v trochu jiném, rockovějším, rozpoložení. Nadcházející EP pak slibuje být vůbec mnohem žánrově ekvilibristická, neboť jedním z hostujících umělců slibuje být i Mura Masa.

 

 

Dive (3.35 Edit) by Saint Etienne – tanec na latino vlně konce minulého století ve velmi snesitelné zvukové podobě.

 

 

Burn It Down by Daughter – londýnské trio, které hudebně roste nahrávku od nahrávky.

 

 

Quarrel by Moses Sumney – talent od pánaboha; 8.11. v pražské Meet Factory za 290 kaček! Pokud vás dostal Thundercat, pak Moses Sumney vás smete.

 

 

House Show by Strange Ranger – ať má ten život taky trochu post grunge říz.

 

 

Carin At The Liquor Store by The National – bez poznámek.

 

 

Dog Go Bark by Washer – kdybyste si po tomhle kousku chtěli zajet na release show jejich novinkového alba “All Aboard”, tak si zapiště adresu: Sunnyvale, Brooklyn, 15.9.2017.

 

 

The Evil Has Landed by Queens of the Stone Age – srdeční slabost.

 

 

Put It On by BLVK IRIS feat. Jeuru, Janelle Kroll – zapamatujte si nové jméno na dánské hudební scéně. Ještě pár podobných singlů a producent BLVK IRIS se může lehce stát vaším novým miláčkem.

 

 

Little Things by Sunni Colón – aneb, když se do věcí vloží Kaytranada.

playlist.kult.mix.2017