Týdenní sběr 35/2017

Týdenní sběr 35/2017

To nejzajímavější z hudby uplynulého týdne.

Cold Summer by DJ Kay Slay feat. Kendrick Lamar, Mac Miller, Kevin Gates and Rell – The Big Brother je název nového alba, které DJ Kay Slay ohlašuje mizerným obalem jinak povedeného singlu (průměrná známka na hotnewhiphop.com: 82%). Na dlouhohrající nahrávce dále hostují taková jména jako 2 Chainz, Rick Ross, The Game, Fat Joe, Busta Rhymes, Raekwon či French Montana a dokonce i Ice-T.

 

 

The Coward by Van Zeller – od hip hopu k punku. Čtveřice z Bristolu patří k nejprůbojnějším nováčkům roku.

 

 

Brother by The Rural Alberta Advantage – odpověď na otázku, co nového v Kanadě.

 

 

Postcards by Billy Davis feat. Jace XL – stačí uvést, že ve spojitosti s tímhle singlem se hovoří o jménech jako Anderson .Paak a Kaytranada, aby bylo jasné, že Postcards v tomhle výběru prostě chybět nemůže. Mimochodem australský producent tracku říkající si Tentendo sám v červenci debutoval s výsledkem (One Stop Shop), kterým leckteré servery poslal do kolen (např. zvolání Fantastic od pigeonsandplanes.com).

 

 

So Am I by Ty Dolla $ign feat. Damian Marley and Skrillex – na překvapivou reggae vlnu se vyšvihl Ty Dolla Sign.

 

 

Deathless by Ibeyi feat. Kamasi Washington – ohó, jak skvěle ladí hlasy sester se saxofonem, to si nechám, panečku, líbit, to zasejc jo. A jak píše Pitchfork, tenhle song je jedno velké medvědí objetí.

 

 

Running by Bully – partička z Nashvillu s Aliciou Bognanno za mikrofonem a jejich druhá ukázka z desky Losing vycházející v říjnu pod labelem Sub Pop. Desky, o které server americansongwriter.com píše jako o jedné z hodně očekávaných rockových nahrávek podzimu.

 

 

Golden by Ribongia feat. Owen Rabbit – většina umělců vydává singl, aby upozornila na nové album, Ribongia se však tímto způsobem rozhodl oslavit podpis s novou bookingovou agenturou, a protože platí ve své domovině za one of Australian electronic’s most reliable acts (pilerats.com), oslava je to jistě vzájemná.

 

 

Maybe Its Easy by Bloody Knees – výborné jméno pro kapelu se zatraceně dobrým songem.

 

 

Through Enough by Vanjess feat. GoldLink – sympatické sestry z Nigérie si vzali na pomoc silnou značku hudební kvality a dobře udělaly.

playlist.kult.mix.2017