Týdenní sběr 48/2017

Týdenní sběr 48/2017

To nejzajímavější z hudby uplynulého týdne

Leave A Light On (Acoustic) by Tom Walker – jeden z těch, kteří mají šanci stát se trubadúrem příštího roku v anketě BBC Sound Of, se pochlubil akustickou verzí svého doposud největšího hitu.

Untitled In D by Spector – ochutnávka z chystaného EP Ex-Directory. Londýnská skvadra se ze studia ozývá poprvé od nahrávky Moth Boys z roku 2015. Mimochodem Spector byli v širší nominaci BBC Sound Of 2012 (vítěz Michael Kiwanuka) a jejich následný debut Enjoy It While It Lasts byl v týdnu po vydání číslem jedna prodejní hitparády.

Bom Bom by Tkay Maidza feat. Danny L Harle – když se sejde australská raperka s britským producentem, může dojít k velkému klubovému třesku a euforickému tanečnímu projevu, jooooo!

1000 by N.E.R.D feat. Future – je fajné, že jsou zpátky. Tentokrát to sice na status tvůrců trendů zatím nevypadá, ale pořád znějí natolik dobře, aby se sem vešli.

Westside Story by Chiseko – mladý, nadějný, s názorem. Australská hip hopová scéna vře.

Women’s World 2.0 by OKENYO feat. Miss Blanks, Jesswar – a další důkaz výše uvedeného, alespoň tedy v osobě hostující Miss Blanks (she is blowing up the scene in a way that’s too loud for the mainstream to ignore). Singl odpremiéroval Zane Lowe na Beats 1.

Aware by Benny Mails feat. Marika Hackman – POZOR! POZOR! Zvýšená seismologická aktivita v lokaci jižní Londýn!

The Scene by Audio Bullys – a na závěr retrospektivní novinka pro ty z nás, co už něco pamatují.

playlist.kult.mix.2017