Týdenní sběr 9/2017

Týdenní sběr 9/2017

To nejzajímavější z hudby uplynulého týdne.

Disco Kid by Chaz Bundick Meets The Mattson 2 – tentokrát byl sběr převážně proveden na úrodných stráních tanečních žánrů a otevírá jej tahle skvělá instrumentálka s příznačným názvem a groovy obsahem. Album “Star Stuff” společného projektu Chaze Bundicka (Toro Y Moi) a jazzového dua The Mattson 2 vychází k poslednímu březnu.

 

Daisy by Wavves – když tanec, tak pogo. Šestá studiovka “You’re Welcome” o dvanácti zastaveních má být venku devatenáctého května.

 

Why Are There Boundaries by FKJ – je na čase se trochu vydýchat. Z eponymního debutu francouzského neo soulaře French Kiwi Juice vám k tomu hrajeme závěrečnou parádičku.

 

Red Green Gold by Charles – old school s duší. Charismatický hlas i produkce.

 

Your Maker by Gonjasufi (Daddy-G remix) – trochu se nám setmělo. Člen Massive Attack si střihnul remix úvodního čísla loňské desky vokalisty a producenta Sumacha Eckse.

 

Where U Iz (12 Mix) by Fatboy Slim – je zpátky.

 

Funk Phenomena by Armand van Helden vs. ANOTR – a na parketě zůstaneme. Armand van Helden slíbil na letošek čerstvý materiál a spolupráci s novou generací tanečních producentů. A první výsledek už je na světě. Jednu ze zásadních skladeb nejen své diskografie z roku 1996 si vzalo do parády holandské duo ANOTR.

 playlist.kult.mix.2017