Festivaly 2022

Festivaly 2022

Výběr domácích a příhraničních festivalů a jejich zahraničních headlinerů. Poslední aktualizace 14.5.2022

Svojšice (28.5.): Harvey McKay, Marsh, Onyvaa, Lewis Fautzi

JamRock (9.-11.6.): Nazareth, The Carburetors, Venues, Berserk Bastards

United Islands of Prague (10.6.-11.6.): Dlina Volny

Rock For People (15.-18.6.): Biffy Clyro, Royal Blood, Fall Out Boy, Green Day, Wolf Alice, Idles, Mo, Wet Leg, Holly Humberstone, Enter Shikari, Sum 41, Black Veil Brides, Weezer

Prague Metronome Festival (23.-25.6.): Beck, Oh Wonder, Nick Cave & The Bad Seeds, Underworld, Flohio

Beats For Love (1.-4.7.): Armin van Buuren, Alan Walker, Lost Frequencies, Timmy Trumpet, Andy C, Dope D.O.D, Sub Focus, Modestep Live, Stereo Mc´s, Wilkinson, The Advent, Ben Sims

Pohoda (7.-9.7): Lianne la Havas, Black Pumas, Wolf Alice, Sigrid, The Comet Is Coming, Nick Cave & The Bad Seeds, Libertines, Richie Hawtin, Slowthai, Floating Points, Zhu, Black Midi, Black Country New Road, Squid, Shame, Metronomy, Grandmaster Flash, Yves Tumor, Wooze, Pengshui

Mighty Sounds (8.-10.7.): Dropkick Murphys, Royal Republic, Anti-Flag, Dub Pistols, Agnostic Front, Social Distortion, Che Sudaka

Pop Messe (29.-30.7): Skepta, Bicep, Algiers, Kae Tempest, Acid Arabs, Bicep, Son Lux, Sóley, The Bug & Flowdan

Colours Of Ostrava (13.-16.7): The Killers, Franz Ferdinand, Twenty One Pilots, Martin Garrix, Kings Of Convenience, Modest Mouse, Phoebe Bridgers, Princess Nokia, Tindersticks, Health, Joel Culpepper, Squid, Life

Let It Roll (4.-6.8): Pendulum Live, Wilkinson, Sub Focus, Hybrid Minds, Dimension, Delta Heavy, DJ Marky, Black Sun Empire, Matrix & Futurebound

Beseda u Bigbítu (5.-6.8.): Black Country, New Road, Wu-Lu, Neptunian Maximalism

Sziget (10.-15.8.): Arctic Monkeys, Dua Lipa, Kings of Leon, Justin Bieber, Tame Impala, Bastille, Anne-Marie, Jungle, Woodkid, Sevdaliza, Iceage, Black Honey, Tourist, Tokimonsta

SodaPop(12.-13.8.): Anne-Marie, Jason Derulo, Little Big, 100 Gesc

Grape Festival(12.-13.8.): Years & Years, Woodkid, The Vaccines, DIIV, HVOB, Dirtyphonics, Shura, Easy Life, Tkai Maidza, Yung Lean, Milky Chance

TrutnOFF BrnoON (18.-21.8.): The Sisters of Mercy, Reef, The Subways

Hip Hop Kemp (18.-20.8.)

Mácháč (19.-20.8.): Afrojack, Paul Kalkbrenner, Chocolate Puma, Joris Voorn, Cosmic Gate, Brennan Heart, Collé

Rock for Churchill (26.-27.8.): Dub FX, Donny Benet, GusGus, Asian Dub Foundation