Týdenní sběr 24/2021

Týdenní sběr 24/2021

Týdenní sběry v předstihu každou neděli na FB profilu

The PeaNuts – Misery / Triathalon – Pressure / Witch Prophet – Leilani / THE DRAIN – 2 Old 2 R’n’r / Fox (@fox_shiddleywoi) – Sunshine Blues (feat. [ K S R ] – @ksrmcr, Satl)

———————-

Trio ze Semil, které má rádo blues. Skvěle muzikantsky vybavení The Peanuts vydali singl Misery, ke kterému si dopřáli vůbec první oficiální videoklip. Singl je součástí letošního EP There Will Be Blues.

 

Šalamounsky vyřešili pohodáři Triathalon rozhodování o tom, která verze jejich novinky, je ta pravá. Zveřejnili hned tři další verze a k tomu i instrumentální podobu Pressure, a tak je ke slyšení breakbeat i drum ‘n’ bass.

 

Za projektem Witch Prophet se ukrývá Etmet Musa. Zpěvačka s africkými kořeny usazená v Kanadě, kde vystupuje také pod jménem Ayo Leilani. Moderní písničkářka, která ve své tvorbě kombinuje vrstvení vokálů a loopů s rapem. S loňským albem DNA Activation se dostala až na shortlist kanadských hudebních cen Polaris Music Prize. A právě rozšířená edice tohoto alba ukrývá i píseň Leilani.

 

I s peckou 2 Old 2 R’n’R potvrzují The Drain, že zosobňují kvalitní rockový kumšt, který baví, je chytrý a nepodbízí se.

 

Silnou formou se prezentuje legendární MC Fox, který stál za evolucí britského rapu. Nadcházející desku Squang Dangs In The Key Of Vibes reprezentuje singlem se zlámaným beatem a jazzy atmosférou.