Týdenní sběr 33/2016

Týdenní sběr 33/2016

spotify.kult.mix.playlist.2016

Skyscraper by Touché Amoré feat. Julien Baker – smutek a pocit viny ze smrti někoho blízkého jako inspirační studna, do které byste po poslechu singlu z chystaného alba “Stage Four” nejraději skočili. Post hardcore, shoegaze a folk. Vliv National a Leonarda Cohena. Ta studna je bezedná.

 

Which Side Are You On by St. Tropez – debut partičky usazené v Amsterdamu vychází už tento týden, při hodnocení bacha na výběr té správné strany!

 

Sound Underneath My Skin od Republic of Two – ne tak silné jako předchozí album, ale pořád dost dobré na to, abyste mu věnovali pozornost. Recenze brzy, teď působivá ukázka.

 

Searching by Knox Brown – přes koleno vzdálené připomenutí uplynulého Hip Hop Kempu. Ne, že by Knox Brown vystoupil, ale vydal slušné EP, na kterém mu zahostoval BJ The Chicago Kid a především Anderson .Paak, král Kempu. Z EP jsem ale nakonec vybral tuhle titulní věc, páč mi sedí nejvíc.

 

Spread Love by Mick Jenkins – tak tenhle pán se na Kempu ukázal a samozřejmě nemohlo nedojít ani na čerstvý singl konečně oznamující vydání oficiálního debutu.