Týdenní sběr 36/2016

Týdenní sběr 36/2016

spotify.kult.mix.playlist.2016

Aubrey by Running Touch feat. Ira Horace – australská taneční scéna patří momentálně k těm zajímavějším. Running Touch je stále ještě čerstvý projekt z Melbourne zahalený anonymitou a na aktuální novince vůbec poprvé přizval někoho ke spolupráci. Výsledek pak naprosto odrovnal například Troye Muttona ze serveru Pilerats, který mu ve svých komplimentech udělil absolutorium.


Goodbye by Melvv feat. MOONZzna tomhle songu mě rozčiluje jedna jediná věc – je zatraceně krátkej, rozohnil se redaktor internetového věstníku youredm.com. Souhlas, souhlas, souhlas.


Silent Movie Susie by The Big Moon – dámy to rády s kytarama a nadhledem. O jejich koncertech se mluví v superlativech, stejně jako o B straně singlu “Silent Movie Susie”, na kterou nahráli cover klasiky “Beautiful Stranger”. Mě ale pořád ještě víc baví letní áčko.


Sweet Thing by Blue Lab Beats feat. Melo B Jones – to se zase takhle jednou potkali pan hip hop s panem jazzem, aby podnikli nájezd na noční kluby. Nezůstali v tom sami. Doprovázela je tajemná slečna soul se svým neodolatelným hlasem. A ráno měli místo kocoviny tenhle výborný track.


Wolves by Jenny Gabrielsson Mare – singl inspirovaný industriální atmosférou Brooklynu, kam se na podzim 2014 zpěvačka ze Švédska vydala, aby posbírala materiál na nové album. “Comb the Wicked” vychází na začátku listopadu.


Lovelovelove by Era IsabelMusic is what gives me room to blossom as a human being, svěřil se nový švédský objev ku příležitosti představení nadcházejícího EP “DNA360”, ze kterého je i tahle velice příjemná věc.