Týdenní sběr 41/2021

Týdenní sběr 41/2021

Týdenní sběry v předstihu každou neděli na FB profilu

THYLA – 3 / Low Life – Hammer & the Fist / serpentwithfeet – Down Nuh River / Anna Lunoe – Back Seat (feat. Genesis Owusu)

———————-

Jeden z debutů, na který se letos hodně zvědavě čekalo, je ten od indie rockové partičky z Brightonu. Nakonec se však bude čekat dál, protože oficiální termín vydání je posunut až na leden příštího roku. Thyla už z něj představila singl Gum a na světě je nyní ukázka číslo dvě.

Australané Low Life si s titulem nového alba docela vyhráli, když zvolili poměrně dlouhý a krkolomný název: From Squats To Lots: The Agony And XTC Of Low Life, nicméně pokud bude stejně dobré jako tenhle song, tak proč ne.

 

Nadšené přijetí alba DEACON hodlá serpentwithfeet kout, dokud je žhavé, a tak příští měsíc vydá doprovodné EP DEACON’S GROVE s tracky úplně novými a novými verzemi těch z desky. Tohle je jedna ze dvou úplných novinek, které se na něm objeví.

 

A ještě jednou Austrálie. Dohromady se dala producentka EDM Anna Lunoe a Genesis Owusu, který je doma v mixu punku a hip hopu. Výsledek opravdu stojí za to. Ostatně, jinak by tady ani nebyl.